0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
AC Milán se k brankáři připojuje po mnoha letech
28 May

AC Milán se k brankáři připojuje po mnoha letech

AC Milán se po mnoha letech znovu kvalifikoval do Ligy mistrů a tým bude muset v létě provést drastické změny. Poté, co AC Milán provedl několik přestupů s Gianluigim Donnarummou, se mu tým stále nepodařilo dosáhnout dohody. Se změnou temperamentu Gianluigiho Donnarummy se AC Milán rozhodl přijmout nového brankáře Mika Maignana. Mike Maignan oblékl AC Milán dres na pětiletý kontrakt. Je velmi šťastný, že se připojil k tomuto dlouholetému fotbalovému týmu.

V této sezóně porazil Lille OSC Paris Saint-Germain, aby se stal šampionem Ligue 1. Mnoho hráčů týmu bylo pozváno slavnými týmy, aby se přidali. Kromě Lille OSC je mnoho týmů pozváno také k současnému hráči Aston Villa Jacku Grealishovi. Jack Grealish je vynikající záložník. V této sezóně je na 5. místě v seznamu asistencí Premier League. Jack Grealish obléká Aston Villa dres od začátku tréninku mládeže a za ta léta se nikdy nezměnil.

Každé ligové utkání skončilo a nábor nových hráčů se stal nejvyšší prioritou každého týmu. Aby bylo možné v příští sezóně vyzvat AC Milán v Lize mistrů, prochází tým v létě velkými změnami. Tuto sezónu zbývá finále Ligy mistrů Manchester City a Chelsea. Kdo vyhraje šampionát?

Nejsledovanější produkty