0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Aitana Bonmatí měla tu čest být vyfotografována s Lionelem Messim
04 Nov

Aitana Bonmatí měla tu čest být vyfotografována s Lionelem Messim

Aitana Bonmatí, vítězka Zlatého míče pro ženy 2023, aktualizovala sociální média a napsala: Vždy se chtěla vyfotit s Lionelem Messim. Toto je jedinečný okamžik, který se možná nikdy nebude opakovat. Lionel Messi nebyla od dětství fotbalovým idolem Aitany Bonmatí, ale její nejoblíbenější věcí bylo nosit č. 10 Barcelona dres a běhat na fotbalovém hřišti. Aitana Bonmatí si stále pamatuje, když 22letý Lionel Messi vyhrál svůj první Zlatý míč. Byla tak šťastná, že zůstala vzhůru celou noc a ještě víc toužila stát jednoho dne s argentinským hráčem na jednom pódiu.

V roce 2023 se Aitaně Bonmatí splnil sen a vzrušením ronila slzy. Roky tvrdé práce Aitany Bonmatí se nakonec vyplatily a její víra se v tuto chvíli naplnila. Aitana Bonmatí a Lionel Messi, kteří ve stejném roce získali svůj Zlatý míč, se spolu vyfotili a pozdravili se. Ta fotografie navždy zaznamená sen malé holčičky, okamžik plný hrdosti a cti.

Aitana Bonmatí má sbírku Messi dres a od hráče se toho tolik naučila. Přestože Lionel Messi opustil FC Barcelona, pro Aitanu Bonmatí bude idol vždy patřit orlovi na Spotify Camp Nou. Nyní 25letý Aitana Bonmatí také zahájí svou vlastní fotbalovou kariéru a Lionel Messi bude vždy jeho vírou v jeho srdci. Přestože byli Aitana Bonmatíovými oblíbenými hráči zpočátku Xavi a Andrés Iniesta, po letech nepřetržitých zkušeností zjistila, že Lionel Messi je na světě vzácný fotbalový génius s talentem i moudrostí.

Latest