0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Antoine Griezmann odnesl Lionela Messiho na kurt, aby se stal jedinečnou krajinou
26 Apr

Antoine Griezmann odnesl Lionela Messiho na kurt, aby se stal jedinečnou krajinou

Při vítězství FC Barcelona nad Villarrealem 2: 1, když Antoine Griezmann nesl na zádech zraněného Lionela Messiho, diváci viděli nejteplejší obrázek. Když Ronaldinho nesl na zádech Lionela Messiho, FC Barcelona byla na vrcholu. Nyní Lionel Messi již není ve svých mladistvých a nevědomých letech, odvážně nese odpovědnost týmu. Lionel Messi je vždy hráč, který dal FC Barcelona na první místo, a jelikož se spoluhráči mění po jednotlivých dávkách, je pro něj těžké najít tichého spoluhráče.

Antoine Griezmann už dávno koupil Messi dres a připojil se k FC Barcelona jako ideální osoba ve své mysli. Když se Lionel Messi zranil a nedokázal vstát, Antoine Griezmann rychle doběhl, aby vyzvedl svého spoluhráče. Když Lionela Messiho nesl Antoine Griezmann, najednou si vzpomněl na stejnou situaci a různé spoluhráče. Na tváři Lionela Messiho se z bolestivého výrazu objevil jasný úsměv a uvědomil si, že život se vždy setká s důvěryhodnějšími přáteli. Kvůli zaostávajícímu výkonu FC Barcelona v posledních dvou letech se Lionel Messi a Antoine Griezmann staly nejhoršími stížnostmi publika, takže oba mají nevýslovnou úzkost a jsou v rozpacích mluvit spolu navzájem.

Loni Luis Suárez opustil FC Barcelona a Lionel Messi se cítil úplně smutný. Lionel Messi v FC Barcelona zažil odchod příliš mnoha spoluhráčů. Jakmile se spoluhráči rozhodnou odejít, je pro ně obtížné nosit stejný Barcelona dres, ​​aby se mohli zúčastnit hry. V této hře se znovu objevilo přátelství mezi Lionelem Messim a Antoinem Griezmannem a diváci doufali, že oni dva mohou vyhrát mistrovství La Ligy, které k tomuto vytrvalému přátelství patří.

Nejsledovanější produkty