0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Antoine Griezmann se pomalu vrací do své nejlepší formy v této sezóně
04 Feb

Antoine Griezmann se pomalu vrací do své nejlepší formy v této sezóně

Ve čtvrtfinále Copa del Rey porazila Barcelona Granadu 5-3, aby postoupila do dalšího kola. Nejlepším hráčem Barcelony v této hře byl Antoine Griezmann, který sám vytvořil 2 góly a 2 asistence. Opět skóroval také záložník Frenkie de Jong, který se v této sezoně hodně zlepšil. Lionel Messi dal 3 góly, aby svým spoluhráčům poskytl dobré příležitosti ke skórování. Nyní je spíše příznivým záložníkem.

Mnoho černých Barcelona dres se pomalu líbí a pokaždé, když si je hráč obléká, může přinést skvělé schopnosti. Výkon Barcelony v posledních letech byl velmi špatný, takže v této sezóně tým navrhl tento černý fotbalové dresy se zlatým lemováním, aby představoval vzestup síly. Sledoval, jak se jeho spoluhráči pomalu přizpůsobují barcelonskému systému, Lionel Messi se šťastně usmál. Bez ohledu na to, zda Lionel Messi opustí tým letos v létě, doufá, že Barcelona bude vždy jedním z nejsilnějších týmů.

Barcelonští útočníci a záložníci se nyní zlepšili a obranní hráči týmu ještě nedosáhli stabilního stavu. Publikum sledovalo, jak Antoine Griezmann v této sezóně pomalu znovu získává sebevědomí, a všichni byli velmi rádi, že nebyl zbit sám sebou. Barceloně zbývá schopnost Philippe Coutinho, kterou ještě nelze využít. Pokud Ronald Koeman dokáže integrovat schopnosti těchto hráčů do týmu, každý věří, že Barcelona nebude snadno poražena.

Nejsledovanější produkty