0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Antoine Griezmann skóroval o 168 dní později
18 Nov

Antoine Griezmann skóroval o 168 dní později

Francouzský tým porazil Albánii 2-0 v 10. kole skupiny H v kvalifikaci Evropského poháru. Antoine Griezmann ve své dres Francie skóroval znovu o 168 dní později, svůj 30. gól pro národní tým. S vítězstvím ve hře francouzský tým nakonec skupinu nejprve zamkl.

Ačkoli výkon Antoine Griezmann v Barceloně v této sezóně není příliš dobrý, je stále hlavním hráčem útoku týmu v národním týmu. V těchto zápasech národního týmu přispěl Antoine Griezmann mnoha asistencemi a přihrávkami do týmu a je jedním z nezbytných hráčů francouzského týmu. Antoine Griezmann je ochoten vzdát se své osobní slávy za vítězství týmu. Stejně jako je nyní v Barceloně, je ochoten vzdát se své dobré přední pozice týmu a zvolit si pozici za týmem. Není to o tom, že za to Antoine Griezmann nebojuje, ale že ví více o týmové harmonii a sebeobětování.

Antoine Griezmann, která zbožňuje Lionela Messiho, by ráda nosila stejný fotbalové dresy jako Lionel Messi. Přestože věděl, že není snadné se připojit k Barceloně, byl ochoten se pokusit připojit k barcelonské rodině. Antoine Griezmann zatím nebyl s Lionel Messim dobrým spoluhráčem, ale vždy věří, že pokud bude upřímně dávat, vždy to bude mít zisky. Lionel Messi je pomalý a laskavý hráč, takže Antoine Griezmann potřebuje více času, než se s ním stane dobrým spoluhráčem.

Nejsledovanější produkty