0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Antoine Griezmann vynaložil příliš mnoho úsilí na to, aby byl spoluhráčem s Lionelem Messim
16 Jul

Antoine Griezmann vynaložil příliš mnoho úsilí na to, aby byl spoluhráčem s Lionelem Messim

Barcelona si vybrala mezi Lionelem Messim a Antoinem Griezmannem a tým si nakonec vybral užitečné lidi. Barcelona předtím neobnovila Lionela Messiho. Tým chtěl vidět výkon Antoina Griezmanna v národním týmu. Mnoho lidí si myslí, že Barcelona omezila sílu Antoina Griezmanna, takže tým mu dal příležitost ukázat se jinde. Tentokrát v reprezentační hře Antoine Griezmann nedal žádné góly a asistence, ale Lionel Messi vyhrál mistrovskou trofej Copa América.

Poté, co skončila hra národního týmu, Barcelona znovu provedla úpravy hráčů. Barcelona chce nadále podepisovat Lionela Messiho, ale Antoine Griezmann čelí riziku odchodu z týmu. Antoine Griezmann původně oblékl Barcelona dres pro Lionela Messiho, ale nyní musí opustit tým pro svou modlu. Příchod Antoina Griezmanna do Barcelony byl hrozným začátkem. Vzdal se slibné budoucnosti Atlética de Madrid.

Antoine Griezmann se v posledních letech, kdy přišel do Barcelony, setkal s příliš mnoha obtížemi. Diváci neví, jestli lituje, že si sundal Atlético Madrid dres a odešel? Jaký typ hráče je Antoine Griezmann, dosud není dobře znám, ale jeho srdce bylo předmětem přílišné kritiky. Tentokrát měl Antoine Griezmann na sobě Francie ME 2020 dres, aby se mohl účastnit evropského šampionátu UEFA, ale také se setkal s nechutí svých spoluhráčů a jeho spoluhráči v národním týmu se mu nelíbili. Zvolí si Antoine Griezmann návrat do Atlética de Madrid nebo si najde jiný tým? Vynaložil příliš mnoho úsilí na to, aby se mohl stát spoluhráčem s Lionelem Messim, ale nakonec nic nedostal.

Nejsledovanější produkty