0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Antonio Conte chce probudit Harryho Kanea k nejlepšímu
08 Nov

Antonio Conte chce probudit Harryho Kanea k nejlepšímu

Antonio Conte v prvním zápase Tottenhamu Hotspur remizoval s Evertonem a Harryho Kanea se mu najednou nepodařilo probudit do jeho nejlepší formy. V taktice Antonia Conteho je síla útočníků velmi důležitá, a tak do prvního zápasu poslal Son Heung-mina, Harryho Kanea a Lucase Mouru. Antonio Conte chce důkladně porozumět síle těchto starých hráčů, aby mohl přesněji posoudit, kterého hráče použít v taktice.

Toto je podruhé v jeho kariéře jako trenér Antonio Conte v Premier League, takže ví, jak v Premier League přežít. Antonio Conte začíná se starými hráči, aby vybral vhodné kandidáty. Ostatně Tottenham Hotspur dres je pro ně smysluplnější. První problém, který musí Antonio Conte vyřešit, je Harry Kane. Musí hráče přimět, aby se znovu rozveselil.

Harry Kane původně plánoval dát sbohem Tottenhamu Hotspur letos v létě. Chtěl nosit ten modrý Manchester City dres. Bohužel, protože vrchní administrátoři Tottenhamu Hotspur nesouhlasili s odchodem Harryho Kanea, podepsal Manchester City další hráče, aby se připojili. Harry Kane je v Tottenhamu Hotspur 12 let. Dal týmu nejlepší mládí, ale cítí, že teď v týmu ztratil svůj cíl. Aby Harry Kane znovu získal svou vášeň pro fotbal, nabídl se, že opustí Tottenham Hotspur a připojí se k jiným týmům, ale nakonec byl týmem odmítnut. Přestože Harry Kane nadále zůstával v Tottenhamu Hotspur, jeho mentalita se zcela změnila. Antonio Conte doufá, že umožní Harrymu Kaneovi znovu vidět úsvit vítězství, takže ho trenér pošle, aby se zúčastnil každé další hry.

Nejsledovanější produkty