0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Argentina a Brazílie jsou stále nejsilnějšími týmy Copa América
23 Jun

Argentina a Brazílie jsou stále nejsilnějšími týmy Copa América

V zápase Copa América vyhrála Argentina 2 hry a 1 remízu. V této sezóně je Lionel Messi opět kapitánem Argentiny. Doufá, že pomůže národnímu týmu znovu vyhrát šampionát Copa América. V roce 2021 je Copa América 147. vystoupením Lionela Messiho v Argentina dres. Z mladého teenagera se změnil na zralého a stabilního muže středního věku. Lionel Messi miluje Argentinu, ale pro národní tým má bohužel stále příliš malou čest.

Největší poctou Argentiny na Copa América za poslední roky je finalista. Od šampionátu jsou vždy na krok. Mistrovství Copa América se stalo největší lítostí Lionela Messiho. Kolik let může v národním týmu zůstat? Ačkoli Argentina neprohrála tři zápasy, tým stále není dostatečně silný. Po třech zápasech dala Argentina pouze tři góly. Tým a síla předchozích let jsou jasně pozadu.

Lionel Messi, Sergio Agüero a Ángel Di María mají 33 let a vynikající hráči Argentiny téměř všichni odešli do důchodu. V posledních letech se mezi novými hráči v Argentině neobjevili žádní vynikající hráči, takže celková síla týmu se stále velmi liší od brazilského národního fotbalového týmu. Brazilský národní fotbalový tým se stal v této sezóně nejsilnějším nepřítelem Argentiny. Zda se tyto dva týmy nakonec setkají, stále není známo. V této sezóně obléká Neymar dres Brazílie národního fotbalového týmu a bere každou hru vážně. Doufá, že se setká s Lionelem Messim, který už mnoho let nehrál na finálovém kurtu.

Nejsledovanější produkty