0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Arsenal stále prohrál
26 Aug

Arsenal stále prohrál

Liverpool nadále zvítězil ve třetím kole Premier League v sezóně 2019-20 a porazil Arsenal 3-1. 12 po sobě jdoucích ligových vítězství je nejdelší v historii Liverpoolu a přidává nový rekord do Liverpool dres. Liverpool udělal hodně pokroku pod vedením trenéra Jyurgena Kloppa. Mohou letos vyhrát ligový titul?

Arsenal stále prohrál s Liverpoolem a letos v létě nedokázal získat větší důvěru. Manchester City a Liverpool jsou v současnosti nejsilnějšími hráči v týmu. Vyhrát tyto dva týmy je pro tým velkým uznáním. Když se hra prohrála, hráči se zklamáním podívali na Arsenal dres a cítili, že nejsou dostatečně silní. Trenér týmu Arsenal byl zjevně otevřenější a domníval se, že vstřelení branky je pro tým povýšení.

Na začátku této nové sezóny League sezóny, každý tým bojuje o vítězství týmu. Transferoví hráči se také přizpůsobují novému modelu týmů a usilují o nové výsledky, aby prokázali svou hodnotu. Všechno je nový začátek a doufejme, že v nadcházejících hrách uvidíme více vzrušujících her.

Nejsledovanější produkty