0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Athletic Club de Bilbao porazil Barcelonu a vyhrál třetí španělský Superpohár
18 Jan

Athletic Club de Bilbao porazil Barcelonu a vyhrál třetí španělský Superpohár

Nikdo by si nemyslel, že Antoine Griezmann hrál nejlepší hru, ale Lionel Messi byl nakonec vyloučen červenou kartou. Barcelona 2-3 prohrála s Athletic Club de Bilbao, týmu se nepodařilo získat první trofej v roce 2021. Obranní hráči Barcelony nehrali v této hře dobře, což způsobilo, že tým připustil vážný gól. Protože hráč Athletic Club de Bilbao mnohokrát úmyslně zasáhl hráče Barcelony, Lionel Messi nedokázal na konci hry porazit svého soupeře.

Je to potřetí, co Athletic Club de Bilbao vyhrál španělský Superpohár. Trenéři a hráči jásali radostí. Publikum nebylo optimistické ohledně výkonu Athletic Club de Bilbao, ale porazilo Real Madrid a Barcelonu. Barcelona prohrála a Athletic Bilbao dres se stal opět oblíbeným mnoha diváky. Diváci se během hry dívali na vzrušený výraz trenéra Athletic Club de Bilbao. Byli opravdu hrdí na svou porážku Barcelony.

Lionel Messi byl vyloučen z kurtu červenou kartou. Objeví se ještě v Barcelona dres v další hře? Lionel Messi čelil trestu rozhodčího bez vysvětlení a rychle odešel z kurtu. Možná v mysli Lionela Messiho nebyl fotbalový šampionát získán tímto způsobem, ale soupeř vyhrál finálové mistrovství. Nepodařilo se mu interpretovat význam fotbalového zápasu vítězstvím.

Nejsledovanější produkty