0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Atl TICO de Madrid je první v La Lize
07 Sep

Atl TICO de Madrid je první v La Lize

Barcelona a Real Madrid jsou zklamáním v letošním žebříčku Ligy Ligy. Po létě náboru dobrých hráčů se tým moc nezměnil. V minulosti existovaly dva slavné fotbalové týmy, ale nyní mají opravdu špatný rekord. V letošním roce byl Atlético Madrid dres oblíbený u fanoušků a děti i dospělí ho často nosí na ulicích.

Přenos veteránů Atl TICO de Madrid během léta také dal týmu potíže. V posledním měsíci však Atl TICO de Madrid přinesl několik nových hráčů. Na začátku nové sezóny jsme viděli novou sestavu Atl TICO de Madrid. To bylo si myslel, že odchod veteránů by způsobil malou krizi pro tým, ale od chvíle, kdy hra začala, všechny krize byly redukovány k nule. Atl TICO de Madrid vyhrává jednu hru za druhou, takže opravdu vidíme vynikající strategii trenéra Diego Simeone.

Barcelona neměla v úvodní hře Lionela Messiho a celý tým nezlepšil skóre, neviditelně zasáhl negativní negativní veřejné mínění. Fanoušci zapomněli také na Barcelona dres a počet lidí, kteří si je koupili, se výrazně snížil. Bude španělským šampionem Atl TICO de Madrid? Atl TICO de Madrid změní taktiku a vybuduje vítězný tým mistrovství.

Nejsledovanější produkty