0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Atletico Madrid prohrál s Juventusem
27 Nov

Atletico Madrid prohrál s Juventusem

Dlouho očekávané páté kolo Ligy mistrů skončilo. Juventus porazil Atletico Madrid 1-0 a postoupil do dalšího kola. Cristiano Ronaldo stále hraje v Juventus dres, ale jeho forma zjevně není tak vášnivá jako dříve. Cristiano Ronaldo střílel pouze jednou v celé hře, ale byl zastaven jiným brankářem. A konečně Paulo Dybala volný kop vyhrál Juventus a stal se nepostradatelným útočníkem pro Juventus.

Atletico Madrid přiznal cíle v šesti hrách za sebou. Ve srovnání se situací na začátku této sezóny se Atletico Madrid o krok ustoupil. Hráči hry Atletico Madrid provedli ve hře hodně nezákonných akcí a výsledkem je, že obě strany nejsou ve hře moc šťastné. Atletico Madrid a Juventus byli vždy soupeři a jejich hry vždy vyvolaly spoustu jisker, což diváky znepokojilo. Obě strany mají stejnou sílu týmu, takže vyhrát hru druhé strany je spojit sílu všech hráčů.

Matthijs de ligt se po tomto období výcviku přizpůsobil systému Juventus. V této hře hrál mnohem lépe než dříve, ale také zastavil hodně procházení druhé strany. Aby dokázal, že je kvalifikován nosit tento fotbalové dresy, matthijs de ligt tvrdě pracuje na tom, aby se zlepšil ve výcviku.

Nejsledovanější produkty