0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Atlético de Madrid vede až k zisku titulu La Ligy
24 May

Atlético de Madrid vede až k zisku titulu La Ligy

Pět hlavních fotbalových lig v této sezóně skončilo a Real Madrid a Paris Saint-Germain neobrátily hru o vítězství v šampionátu. Real Madrid nakonec podlehl Atléticu de Madrid, nezvrátil šampióna La Ligy. V této sezóně vede Atlético de Madrid celou cestu a tým byl v La Lize na prvním místě. Atlético de Madrid po 7 letech opět zvítězilo v šampionátu La Ligy. Všichni hráči a zaměstnanci se šťastně objali.

Atlético de Madrid vyhrál šampionát La Ligy, jehož největším příjemcem se stal Luis Suárez. Luis Suárez netušil, že jeho přestup přinese Ligu mistrů La Liga. Nyní je hrdý na Atlético Madrid dres, kterou nosí. Hra Realu Madrid byla před Atléticem de Madrid. Poté, co Luis Suárez získal vítězství Realu Madrid, byl odhodlán tuto hru vyhrát. V 65. minutě zápasu se hráčům Atlética de Madrid nepodařilo zlomit nerozhodný výsledek. V tuto chvíli byl Luis Suárez odhodlán nedopustit, aby Barcelona na sebe pohlédla. Luis Suárez přemýšlí o tom, kdy byl donucen sundat Barcelona dres a odejít, jeho tělo bylo opět plné energie. V 67. minutě zápasu statečně kopl Luis Suárez, aby vyhrál.

Když někdo dávno studoval týmy La Ligy, řekl, že útočníci Barcelony jsou vhodní pro Atlético de Madrid. Každý nečekal, že Luis Suárez toto prohlášení ověří. Jeho výkon v Atlético de Madrid daleko předčil výkon v Barceloně. Luis Suárez vstřelil v této sezóně 21 gólů, což je v Barceloně obtížné dosáhnout. S útočným režimem Barcelony a obrannou taktikou Atlética de Madrid diváci doufají, že jednoho dne bude možné tyto dvě strategie kombinovat ve stejném týmu. Vážní diváci hry Atlético de Madrid ve skutečnosti mohou vnímat, že poté, co Liverpool v minulé sezóně porazil Atlético de Madrid v Lize mistrů, se Diego Simeone v této sezóně integroval do útočného módu a nejedná se o jedinou obrannou taktiku.

Nejsledovanější produkty