0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Barcelona i Real Madrid se v průběhu let zhoršují
24 Sep

Barcelona i Real Madrid se v průběhu let zhoršují

Všichni říkali, že Real Madrid měl štěstí, že loni vyhrál La Ligu. Real Madrid remizoval s Real Sociedad 0: 0 v první hře nové sezóny. Síla týmu publikum zklamala. Real Madrid měl v celé hře 15 střel, ale bohužel nikdy neskóroval. Zinedine Zidane dokonce v poslední době změnil hráče, aby posílil útok, ale bohužel tým stále nemohl vyhrát první zápas.

La Liga bývala pro mnoho hráčů vysněným místem. Prodeje Barcelona dres a Real Madrid dres se umístily na prvním místě na světě. V posledních letech Premier League předčila La Ligu a stala se oblíbenou diváckou hrou. Barcelona a Real Madrid také zaostávají v Lize mistrů UEFA. Už to nejsou týmy soutěžící o mistrovství ve finále.

Letos týmy Premier League přihlásily velké množství nových hráčů, ale týmy La Ligy hráče prodávají. Barcelona i Real Madrid měli v posledních letech velké problémy s podpisy. Hráči nakupovali za vysoké ceny, ale nedokázali podat dobrý výkon. Barcelona se nezúčastnila prvního a druhého kola nové sezóny. Překvapí první zápas týmu diváky?

Nejsledovanější produkty