0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Barcelona, která se vrátila do vlastnictví, byla vyloučena
07 Feb

Barcelona, která se vrátila do vlastnictví, byla vyloučena

Real Madrid prohrál 3-4 s Real Sociedad a Barcelona prohrál 0-1 s Athletic Club de Bilbao ve čtvrtfinále finále španělského krále. Vyloučení těchto dvou týmů je pro publikum opravdu neočekávaným výsledkem. Obecně mohou hrát ve finále. Zbývající čtyři silné týmy v královském poháru jsou atletický klub Bilbao, Real Sociedad, Granada Club de Fütbol a klubový odjezd Mirand é S. Atletico Madrid.

Rekord v Barceloně se zhoršuje a tým prochází restrukturalizací. Podle míry kontroly míče nového kouče ukazují hráči v Barceloně unavené tělo. Protože neexistují žádní dobří obránci, kteří by se bránili, je jejich strategie velmi energeticky náročná. Hra dolů, pot vlhký fotbalové dresy, ale nepodařilo se mu vyměnit gól. Možná, že v současné době nejsou hráči Barcelony vhodné pro taktiku míry kontroly míče a jejich tělesná zdatnost s nimi nemůže držet krok.

Je možné, že Barcelona prohrála hru, ale Real Madrid také padl. To neznamená nic pro Real Madrid bez barcelonského krále. Sledování hráčů, kteří nosí Barcelona dres na hřišti, je unavených a neschopných běhat, a neexistuje žádná vášeň pro vítězství. Možná, že nový trenér Barcelony je příliš rychlý na to, aby trénoval fyzickou zdatnost hráčů, takže nemají tolik energie, aby bojovali za hru.

Nejsledovanější produkty