0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Bayer 04 Leverkusen porazil Borussia Dortmund 2: 1, aby získal podporu publika
20 Jan

Bayer 04 Leverkusen porazil Borussia Dortmund 2: 1, aby získal podporu publika

V posledních letech Bundesliga vyprodukovala mnoho vynikajících fotbalistů, z nichž nejvýznamnější jsou FC Bayern Mnichov, Borussia Dortmund a Bayer 04 Leverkusen. V 17. kole Bundesligy porazil Bayer 04 Leverkusen Borussii Dortmund 2: 1. Bayer 04 Leverkusen byl v této sezóně příznivým konkurentem FC Bayern Mnichov a tým hrál dobře v každém zápase.

V minulé sezóně bodoval Bayer 04 Leverkusen s asistencí Kaia Havertze a tým zlepšil své výsledky. Kai Havertz svlékl Bayer 04 Leverkusen dres a během zimních autogramiád odešel. Rozhodl se připojit k Chelsea. Nyní, když se výkon Kai Havertze v Chelsea hodně snížil, systém Premier League se stále poněkud liší od Bundesligy. Změna fotbalové dresy a odchod Kaia Havertze neměla na Bayer 04 Leverkusen velký dopad. Další hráč týmu, Florian Richard Wirtz, zdědil nový úkol týmu.

Vítězství Bayer 04 Leverkusen v této sezóně je neoddělitelné od úsilí Floriana Richarda Wirtze. Ve svém juniorském ročníku si již vedl velmi dobře. Chelsea letos utratila spoustu peněz za nábor dvou hráčů Bundesligy, ale jejich výkon byl pro publikum příliš zklamáním. Výsledky Chelsea v žebříčku Premier League zaostávají, ale Bayer 04 Leverkusen si v Bundeslize udržuje první čtyři pozice.

Nejsledovanější produkty