0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Borussia Dortmund a RasenBallsport Leipzig e. V postup do finále DFB-Pokal
03 May

Borussia Dortmund a RasenBallsport Leipzig e. V postup do finále DFB-Pokal

V semifinále DFB-Pokal 2020-21 se RasenBallsport Leipzig e. V. 2-1 porazilo Mönchengladbach a Borussia Dortmund porazilo Kieler Sportvereinigung 5: 0. Borussia Dortmund a RasenBallsport Leipzig e. V. bude hrát ve finále. Který z jejich fotbalové dresy získá mistrovskou čest? Předtím, než oba týmy hrály finále, měli další zápas, kde se znali. V 32. kole Bundesligy nastoupí Borussia Dortmund proti RasenBallsport Leipzig e. V., mohou ve skutečném boji předem pocítit sílu obou stran.

Borussia Dortmund si udržel vítěznou sérii v Bundeslize po vyřazení z Ligy mistrů. Nyní, když je energie Borussie Dortmund vložena do ligy, musí tým postoupit do první čtyřky. Vzhledem k tomu, že hráči stále chtějí mít možnost účastnit se Ligy mistrů Borussia Dortmund dres, nemohou v příštím rozpisu prohrát žádné zápasy. Mezi RasenBallsport Leipzig e. Není mnoho duelů. V. a Borussia Dortmund, takže pro diváky je těžké předpovědět výhru nebo ztrátu těchto dvou týmů.

Vzhledem k tomu, že RasenBallsport Leipzig e. V. fotbalove dresy klubů se v minulé sezóně objevil v semifinále Ligy mistrů, diváci pomalu rozpoznávali schopnosti týmu. RasenBallsport Leipzig e. V. si v této sezoně vedl také velmi dobře. Stali se největšími rivaly Bayernu v lize. RasenBallsport Leipzig e. V. a Borussia Dortmund mají každý své sny a naděje a nakonec budou čelit zkoušce této hry.

Nejsledovanější produkty