0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Brazilská regresivní síla je také silným soupeřem
12 Nov

Brazilská regresivní síla je také silným soupeřem

V jihoamerické oblasti kvalifikace mistrovství světa se Brazílie s předstihem zablokovala poté, co porazila Kolumbii 1:0. Brazílie se kvalifikovala na mistrovství světa 22krát za sebou a její žluté fotbalové dresy budou vždy oblíbenými fotbalovými fanoušky po celém světě. Brazílie a Kolumbie jsou oba silné týmy v Jižní Americe a jejich hra nakonec rozhodla o výsledku mezi jedním gólem.

Síla Brazílie v těchto letech není tak dobrá jako dříve, ale jejich kvalifikaci do finále je stále snadné vyhrát. V těchto 12 kolech dosáhla Brazílie 11 vítězství a 1 remízy a tým neprohrál s žádným soupeřem. Brazílie nehrála proti evropské reprezentaci pět let. Copak diváci netuší, že jejich síla dokáže odolat soupeřům?

Může to být naposledy, kdy Neymar oblékl dres Brazílie k účasti na mistrovství světa. Obává se, že za čtyři roky už nebude mít nárok na účast. Brazílie má přeci jen příliš mnoho vynikajících fotbalistů a příležitosti k výkonu potřebují i ​​hráči juniorky. Neymar si v posledních letech prošel příliš mnoha věcmi a jeho mentalita tuto vášeň dávno ztratila. V této hře Neymar opět narazil na soupeřův zákrok a upadl. Na tento faul se již adaptoval. Neymar pomalu chápal svůj fyzický stav. Už to nebyl ten mladý a energický teenager.

Nejsledovanější produkty