0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Chelsea Coach's Helplessness
12 Aug

Chelsea Coach's Helplessness

Chelsea prohrál 4-0 s Manchesterem United. Byla to velmi odlišná hra. Manchester United nevyhrál nic, na co by mohl být hrdý. Chelsea chyběla ve hře kvůli starosti hráčů a všichni byli mladí hráči. Díky úspěšnému převodu některých vynikajících hráčů se jim nepodařilo najít lepší náhradu. Trenér Frank Lampard také dal jasně najevo, že hráči si mohou dovolit nosit Chelsea dres a že prohrát hru nebylo nic jiného než příležitost k tréninku. Chelsea letos z mnoha důvodů nemůže přivést nové hráče, takže se musí rozhodnout trénovat mladé hráče, které v současné době mají.

Trenér Chelsea Frank Lampard prohrál hru jako příležitost k tréninku pro nové hráče. Vzhledem k letošní změně politiky společnosti Chelsea musí být tito noví hráči vyškoleni, aby se co nejdříve zlepšili. Takové školení potřebuje čas, takže Chelsea potřebuje od všech z nich větší podporu a důvěru.

Manchester United vyhrál zápas snadno díky svým vynikajícím hráčům tento rok. Manchester United dres byl také oblíbený u fanoušků, zejména č. 5, č. 6 a č. 21. Jak začíná nová sezóna, výkon každého týmu bude přímo odrážet sílu hráčů. Čí rodina tento rok získala? Zaměřme se na hru.

Nejsledovanější produkty