0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Chelsea a Paris Saint-Germain mají oba nové trenéry
28 Jan

Chelsea a Paris Saint-Germain mají oba nové trenéry

Koučem Chelsea se nyní stal Thomas Tuchel, kterého právě půl roku propouštěl Paris Saint-Germain. Poté, co Paris Saint-Germain loni podlehl ve finále Ligy mistrů Bayernu Mnichov, opustil tým trenér Thomas Tuchel. V té době Paris Saint-Germain prohrál zápas a každý v srdci věděl, že skutečným důvodem byl rozdíl v síle mezi hráči. Thomas Tuchel převzal Paris Saint-Germain dres v roce 2018. Během dvou let přivedl tým poprvé do finále Ligy mistrů. Tým bohužel nebral jeho výsledky vážně.

Současným trenérem Paris Saint-Germain je Mauricio Pochettino, který také přivedl Tottenham Hotspur do finále Ligy mistrů a skončil druhý. Poté, co Mauricio Pochettino byl nemilosrdně vyhozen Tottenhamem Hotspurem, nemohl dlouho opustit svou další práci. O dva roky později se Mauricio Pochettino rozhodl vstát a učit Paříž Saint-Germain. Mauricio Pochettino, který se právě ujal úřadu, vyhrál francouzský Superpohár za Paříž Saint-Germain. Publikum se těší na okamžik, kdy tento vynikající trenér opět vstoupí do finále Ligy mistrů.

V této době převzal Chelsea dres Thomas Tuchel. Může změnit situaci týmu? Thomas Tuchel v první hře Chelsea remizoval s Wolves 0: 0 a hráči se také hodně přizpůsobili. Uplynula půl sezóny v Premier League a týmu došel čas na přizpůsobení Thomase Tuchela. Když diváci uvidí aktuální situaci Thomase Tuchela, budou si pamatovat stejnou situaci jako loni Frank Lampard.

Nejsledovanější produkty