0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Chelsea již změnila mnoho strategií pod vedením Thomase Tuchela
28 Apr

Chelsea již změnila mnoho strategií pod vedením Thomase Tuchela

Nebe silně prší a zápas mezi Realem Madrid a Chelsea má zanechat trochu lítosti. Oba týmy nehrály spolu 67 let a mají jen velmi malou šanci na setkání. I když obě strany nevěděly o svých silných stránkách, Real Madrid a Chelsea nakonec remizovaly 1: 1. Tento výsledek také očekává mnoho diváků. Obě strany vedly v prvním kole konzervativní bitvu.

V této hře se počty Real Madrid a Chelsea příliš neliší. Chelsea je jasně o něco lepší než Real Madrid v obraně, zatímco Real Madrid je o něco lepší v útoku. To, co Real Madrid nemůže změnit, je to, že fauly jsou zjevně větší než Chelsea, a proto Real Madrid často není respektován soupeři na hřišti. Kapitán Realu Madrid Sergio Ramos je slavný hráč červené karty, který vždy dokáže ublížit soupeřům na hřišti.

Karim Benzema stáhl skóre týmu v 92. minutě a Sergio Ramos křičel vzrušením z publika. Sergio Ramos se ze zranění nezhojil a stále si nedokázal obléct Real Madrid dres. Real Madrid v této sezóně postoupil do semifinále Ligy mistrů. Sergio Ramos doufá, že pomůže týmu vyhrát zápas, ale bohužel nyní může jen potěšit své spoluhráče v publiku. Brankář Realu Madrid Thibaut Courtois a útočník Eden Hazard měli předtím Chelsea dres. Vždy si mysleli, že mohou dobře rozumět strategické hře svých protivníků. Po této hře publikum zjistilo, že Chelsea již není předchozím týmem, a je těžké předvídat strategický model týmu pod vedením Thomase Tuchela.

Nejsledovanější produkty