0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Chelsea se stala nejslibnějším týmem Ligy mistrů v této sezóně
18 Mar

Chelsea se stala nejslibnějším týmem Ligy mistrů v této sezóně

Po skončení finále Ligy mistrů 1/8 bylo povýšeno 8 týmů. Všechny tři týmy Serie A byly vyřazeny, do dalšího kola postoupil pouze Real Madrid v La Lize a všechny tři týmy Premier League postoupily do top 8 Ligy mistrů. Real Madrid dres se po dvou letech opět objevily v top 8 Ligy mistrů. Stali se jedinou nadějí La Ligy v Lize mistrů v této sezóně.

V současné době je nejstabilnějším výkonem těchto osmi týmů Bayern Mnichov a Manchester City, během sezóny dosáhli vynikajících výsledků. Chelsea se stala divácky nejneočekávanějším týmem. Jejich hráči a trenéři právě byli aktualizováni a jejich silné stránky ještě nebyly stanoveny. Atletico Madrid opustilo Ligu mistrů s lítostí. V obou hrách nedali platný gól.

Chelsea hrála v této hře velmi dobře a spolupráce mezi každým hráčem byla velmi tichá. Pod koučováním Thomase Tuchela hráči raději nosí Chelsea dres, aby se mohli zúčastnit hry. Vzhledem k tomu, že hráči pro ně našli vhodnější pozice, již nejsou plýtváním utrácením velkých peněz za autogramiády. Publikum předpovídá, zda Chelsea v příštím kole narazí na Paris Saint-Germain, a zápas mezi těmito dvěma týmy bude velmi vzrušující. V minulé sezóně vedl Thomas Tuchel Paříž Saint-Germain do finále Ligy mistrů. Bohužel nevyhrál finále a tým ho vyhodil.

Nejsledovanější produkty