0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Chelsea se v této sezóně objevila v každém kole Ligy mistrů
10 Apr

V Lize mistrů UEFA 2020-21 se Chelsea stala jediným týmem v top 16, který nenechal soupeře vstřelit gól. Ve finále Ligy mistrů 1/8 porazila Chelsea v prvním kole Atletico Madrid 1: 0 a ve druhém 2: 0. V první části tohoto čtvrtfinále porazila Chelsea opět Futebol Clube do Porta 2: 0. V této sezóně byla Chelsea tak tichým soupeřem a nehrála velký rozdíl v skóre.

Chelsea v letošní sezóně v Lize mistrů nedostala velkou pozornost publika. Všichni věnovali větší pozornost utkání mezi Bayernem Mnichov a Borussií Dortmund. Erling Braut Håland v Borussia Dortmund dres se stal nejoslnivější hvězdou této sezóny. Doufá, že se ve hře znovu postaví proti Paris Saint-Germain. V posledním soutěžním kole porazila Borussia Dortmund Barcelonu, aby proslavila Erlinga Brauta Hålanda. V tomto kole se setkali se svým silným protivníkem Manchesterem City. Druhé kolo Borussie Dortmund a Manchesteru City ještě nezačalo. Může Erling Braut Håland postoupit do dalšího kola?

V posledních čtyřech týmech Ligy mistrů vypadá soutěž mezi Chelsea a Futebol Clube do Porto zkázou. Publikum si je 100% jisté, že Chelsea dres se může objevit v posledních čtyřech zápasech, ale každý si není 100% jistý, že tento tým může jít až do konce. Vítěz loňské sezóny Ligy mistrů Bayern Mnichov prošel v poslední době řadou změn, mnoho hráčů v týmu chybělo kvůli zranění. Mezi těmito týmy hrála Chelsea od nejnápadnějšího týmu po nejstabilnější výkon. Mohou divákům přinést nečekaná překvapení?