0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Diváci znovu viděli lásku starých hráčů k fotbalu
27 Sep

Diváci znovu viděli lásku starých hráčů k fotbalu

Ve druhém kole Serie A v sezóně 2020-21 porazil Inter Milán ACF Fiorentina 4: 3. V této hře Franck Ribéry přispěl 2 asistencemi a zaznamenal celkově 8,9 bodů. Přestože je Franck Ribérymu 37 let, není o nic horší než mladý muž. Franck Ribéry již dříve řekl: Fotbal velmi miluje a může být ochotný s ním zůstat po zbytek svého života.

Všichni se dívali na to, jak Franck Ribéry hrál na stadionu. Divákům se jeho láska k fotbalu velmi líbila. Ať už Franck Ribéry nosí Bayern Mnichov dres nebo ACF Fiorentina dres, je tak vážné dokončit každou hru. Franck Ribéry jednou cítil smutek ze ztráty cti. Později si uvědomil, že jeho původní nápad byl pouze brát vážně fotbalové zápasy. Franck Ribéry se stal hrdinou v myslích mnoha obyčejných lidí. Jeho láska k fotbalu je tak čistá.

Alexis Sánchez se změnil z vypůjčeného hráče na plnohodnotného hráče. Je velmi šťastný, že může i nadále hrát za Inter Milán dres. V těchto hrách si Alexis Sánchez vedl velmi dobře. Aby tým vyhrál, skóroval Alexis Sánchez a asistoval. Najednou se stal klíčovou postavou týmu. Alexis Sánchez, který si vybral mezi penězi a ideály, se rozhodl dobře hrát na hřišti. Alexis Sánchez převzal iniciativu k ukončení smlouvy s Manchesterem United. Obě strany se navzájem nezdržovaly, a poté se ve volné funkci připojil k Interu Milán.

Nejsledovanější produkty