0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Dlouhé prázdniny stále snižují fyzickou zdatnost hráče
18 May

Dlouhé prázdniny stále snižují fyzickou zdatnost hráče

Oficiálně odstartovala soutěž Bundesligy, FC Bayern m ü nchen 2-0 porazil 1. FC Union Berlin. Výkon FC Bayern M ü nchen v této hře byl výrazně pozadu, bez hybnosti předchozí hry. Tento volný čas pro hráče je pravděpodobně nejdelší, jaký kdy měli. Takže opět na fotbalové dresy, aby se zúčastnili hry, mnoho míst je méně tichá spolupráce.

Hra FC Bayern m ü nchen neuspokojila pozornost publika. Dychtili po dalších klubech, aby znovu hráli. Robert Lewandowski se zotavil ze svého zranění a byl opět vítán fanoušky v Bayern Mnichov dres. V této hře Robert Lewandowski skóroval další trest. Robert Lewandowski vstřelil za pět let v řadě více než 40 gólů a opět se stal nejlepším střelcem.

Dlouho prohraný fotbalový zápas způsobil, že mnoho fanoušků zbláznilo. Jeden fanoušek dokonce vyšplhal na vysoký strom před stadionem, aby sledoval zápas, aby mohl sledovat zápas. Svět fanoušků je komplex, kterému mnoho lidí nerozumí, takže na začátku hry musíme ovládat emoce fanoušků. Pokud se fanoušci chtějí dívat na hru, měli by se řídit objednávkou, aby hra pokračovala.

Nejsledovanější produkty