0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Dobrý trenér si je vždy vědom nedostatků týmu
13 Feb

Dobrý trenér si je vždy vědom nedostatků týmu

Vzpomínáte si na záložníka Xavi v Barceloně? Po odchodu Xaviho došlo v Barceloně k rychlému poklesu. V mnoha týmech věnují trenéři větší pozornost schopnosti útočníků, křídel a páteří. Často se nestarají o důležitost hráčů středního pole. V posledních letech se Barcelona zoufale pokouší obsadit pozici křídla Neymara, ale po odchodu Xavi ignorovala volbu středního pole, což vedlo k tomu, že nyní bezmocný Lionel Messi dobrovolně převzal roli střediska.

Dobrý trenér si vždy uvědomuje, čemu ostatní lidé nerozumí. Frank Lampard byl právě trenérem Chelsea půl roku, ale dokáže pochopit skutečnou hlavní sílu týmu. Rozhodl se tedy najmout Hakima ziyecha, hráče vyznamenání středního pole Ajax Amsterdam, ale v současnosti Hakim ziyech oficiálně neoznámil svou ochotu nasadit Chelsea dres. Antonio Conte je také skvělý trenér, takže když byl Inter Milán relativně stabilní, okamžitě přitahoval záložníka Christian Eriksen. Barcelona prošla těmito dvěma trenéry, ale neuvědomili si, co týmu opravdu chybělo? Nechte tým čelit obtížné situaci.

Říká se, že Barcelona chce, aby Xavi opět trénoval tým, ale odmítl. Možná s mocnou myslí Xaviho je těžké pochopit, proč Barcelona nepřijímá žádné dobré hráče ze středního pole? Cítí tým, že vyhrává šest po sobě jdoucích hráčů, útočník a záda? Může být smutné myslet na Xaviho, takže nechce prozatím převzít odpovědnost za Barcelona dres, ale rozhodne se prožít svůj strategický režim v jiných týmech.

Nejsledovanější produkty