0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Dokud budete tvrdě pracovat a nevzdáte se svých snů, můžete jich dosáhnout
24 Aug

Dokud budete tvrdě pracovat a nevzdáte se svých snů, můžete jich dosáhnout

FC Bayern München vyhrál Ligu mistrů a publikum nebylo překvapeno. Paris Saint-Germain prohrál 0-1 s FC Bayern München. Obě strany nehrály tvrdý zápas. Ve srovnání s 8-2 vítězstvím FC Bayern München nad Barcelonou byla hra mnohem klidnější. Zápas mezi FC Bayern München a Barcelona dal mnoha divákům nádherný obraz pomsty všech hráčů FC Bayern München.

Philippe Coutinho Correia zmeškal Liverpoolovu šanci zvednout Ligu mistrů Ligy mistrů. Nečekal, že by mohl splnit svůj sen, když bojoval o Bayern Mnichov dres. Mnoho lidí již dříve uvedlo, že převod Philippe Coutinho Correia ovlivní jeho kariéru, ale po jeho tvrdé práci již výsledek změnil. V tomto zápase mezi FC Bayern München a Barcelona prokázal Philippe Coutinho Correia svou sílu dvěma góly.

Philippe Coutinho Correia se rozhodl nevzdat. Od chvíle, kdy si sundal Barcelona dres a připojil se k FC Bayern München, pevně věřil, že pokud bude tvrdě pracovat, bude se určitě zlepšovat. FC Bayern München vyhrál šestýkrát Ligu mistrů, a Philippe Coutinho Correia také poprvé zvítězil v největší kariéře trofeje pro cti.

Nejsledovanější produkty