0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Donny van de Beek dává první gól národního týmu
16 Oct

Donny van de Beek dává první gól národního týmu

V roce 2020 remizovala Evropská liga A skupiny A UEFA Nizozemsko 1: 1 s Itálií a oba týmy vedly úžasnou bitvu. Nizozemsko a Itálie jsou oba silné týmy, ani jeden z nich se v této hře neporazil. Donny van de Beek si oblékl dres Nizozemsko a vstřelil jediný gól. Tento gól byl také prvním gólem Donny van de Beek za národní tým. Byl velmi šťastný, že mohl hrát v reprezentačním fotbalové dresy.

Po těchto kolech dosáhla Itálie 1 vítězství, 3 remízy a Nizozemsko 1 vítězství, 2 remízy a 1 ztrátu. V této sezóně zatím žádný tým nedosáhl plného vítězství. Portugalsko, které je na prvním místě, vyhrálo 3 hry a 1 remízu. Island a Švédsko prohrály všechna čtyři kola. Jak se budou vyvíjet jejich další hry?

Donny van de Beek, který se připojil k Manchesteru United, nezměnil špatnou situaci týmu. Bude jeho situace v týmu stejná jako v případě Romelu Lukaku? Nizozemsko změnilo trenéra a tým před tím nepodával dobrý výkon. Bývalý trenér Ronald Koeman se připojil k Barceloně, kam až může Nizozemsko zajít v Evropské lize.

Nejsledovanější produkty