0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Důkaz síly nového hráče Manchester City
25 Sep

Důkaz síly nového hráče Manchester City

Konec třetího kola British Union Cup také ukazuje mezeru mezi budoucími hráči týmu. Hráči v tomto druhu zápasu jsou obvykle novými tréninkovými příležitostmi. Tottenham Hotspur prohrál 3-4 tresty pro Cochester United a prohrál. Arsenal porazil Nottingham Forest 5-0, aby se kvalifikoval do další hry. Manchester City porazil Prestona 3-0 a nejlepším hráčem ve hře byl Rachem Sterling v fotbalové dresy č. 7.

Manchester City vysílá nové hráče a dává náhradníkům šanci trénovat v této hře. Je snadné vyhrát celou hru a není tu žádný odpor. Nová generace fotbalistů v Manchesteru také viděla důkaz síly a oni mohli vyhrát hru krásně bez vedení hlavních hráčů. S takovým talentem v Manchester City je mnohem snazší vyhrát.

Manchester City, vedený Josepem Guardiolou I. Salaem, byl do jisté míry upgradován. Nyní mohou být fanoušci vidět všude v ulicích s Manchester City dres, což je přímým projevem uctívání fanoušků týmu. Bez ohledu na to, jaký druh hry, Josep Guardiola I Sala může hráče dobře uspořádat a nenechat je příliš unavený. Trenéři jsou klíčovými hráči při rozhodování o vítězství týmu. Jejich precizní taktika a moudrost jsou neoddělitelné.

Nejsledovanější produkty