0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Erling Braut Håland hrál za národní tým poprvé
10 Oct

Erling Braut Håland hrál za národní tým poprvé

V listopadu loňského roku byla kvalifikace na evropský pohár pozastavena kvůli epidemii. Dnes semifinále kvalifikace začalo soutěžit. Norsko 1: 2 podlehlo Serlii, aby ukončilo harmonogram, a nemělo šanci postoupit do finále. Norsko je v této sezoně více mladými hráči, takže se zkušenostmi se Serlií úplně prohrálo. Je to poprvé, co Erling Braut Håland oblékl dres Norsko, aby se zúčastnil hry, ale bohužel se mu nepodařilo přinést týmové vítězství.

Norsko bylo vždy velmi silným fotbalovým týmem. Bohužel kvůli této epidemii hráli v této hře někteří mladí a nezkušení hráči. Erling Braut Håland v současné době hraje za Borussia Dortmund dres. Jeho schopnost byla publikem uznána, ale bohužel stále chybí skutečné bojové zkušenosti. Hráč Old Serlia Sergej Milinković-Savić vstřelil z lavičky 2 góly a vyhrál tým.

Norsko opět vynechalo evropský pohár a tým čeká na růst této skupiny mladých hráčů. Erling Braut Håland je stále mladý a potřebuje více zkušeností ze hry. Poslední skupina vynikajících hráčů Norska se pomalu stáhla z fotbalu a naděje nové generace je skutečně zapálena.

Nejsledovanější produkty