0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Erling Braut Håland se umístil na prvním místě v seznamu střelců Evropské ligy
13 Oct

Erling Braut Håland se umístil na prvním místě v seznamu střelců Evropské ligy

V kvalifikaci UEFA Euro 2020 bylo vyřazeno Norsko vedené Erlingem Brautem Hålandem. Erling Braut Håland odehrál za národní fotbalové mužstvo vynikající výkon v Evropské lize UEFA. Norsko ve třetím kole porazilo Rumunsko 4: 0 a Erling Braut Håland dal sám tři góly.

Erling Braut Håland v současné době hraje za Borussia Dortmund dres a jeho vynikající výkon se stal hlavním hráčem týmu. Erling Braut Håland se v loňské sezóně připojil k Borussii Dortmund, ale ukázal skvělé schopnosti. Po prohře Ligy mistrů UEFA se Erling Braut Håland nyní cítí méně arogantní a přátelštější k publiku. Tentokrát si Erling Braut Håland oblékl dres Norsko, aby si zahrál tuto hru, a mnoho fanoušků si ho oblíbilo a jeho výkon byl stále stabilnější.

Erling Braut Håland ze 6 gólů ve 3 hrách obsadil první místo v seznamu gólů UEFA. Je velmi šťastný, že hraje za národní tým. Dvacetiletý Erling Braut Håland má arogantní povahu a porážku podle libosti nepřiznává. Po roce zkušeností Erling Braut Håland věří, že se znovu vrátí do Ligy mistrů, kde doufá, že prokáže svoji sílu.

Nejsledovanější produkty