0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Existuje fotbalový tým s názvem Müller
20 Aug

Existuje fotbalový tým s názvem Müller

Jméno Müller představuje dva velké historické úspěchy Bayernu München a toto jméno také udělalo slavné časy jiných týmů. Dieter Müller dříve vytvořil skvělé historické úspěchy pro 1. FC Köln, když se také setkal se silným soupeřem Gerdem Müllerem. Gerd Müller a Dieter Müller jsou zástupci tohoto jména a oba hráči jsou tak vynikající. V dnešním fotbale je opět několik hráčů, kteří se jmenují Müller, a Thomas Müller si vedl nejlépe.

Gerd Müller opustil svět a jeho vystoupení v Bayern Mnichov dres bude vždy v myslích fotbalových fanoušků té generace. Číslovaný fotbalové dresy Bayernu München 9 představuje úspěchy mnoha útočníků a nyní se obléká na Roberta Lewandowského. Robert Lewandowski nesplnil brilantní úspěchy, které zanechali jeho předchůdci. Kdykoli si oblékne tento fotbalove dresy klubů, bude myslet na existenci smyslu ve svém srdci.

Bayern München nikdy nezapomene na obětavost a obětavost Gerda Müllera, takže ve hře DFL-Supercup všichni hráči tvrdě pracovali, aby vyhráli a věnovali ji tomuto skvělému fotbalistovi. Gerd Müller a Thomas Müller jsou také velmi dobří přátelé, veškerou svou kariéru vložili do Bayernu München. Když tedy Thomas Müller věděl, že Gerd Müller zemřel, způsob, jakým mu to chybělo, byl pomoci Bayernu München vyhrát zápas.

Nejsledovanější produkty