0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
FC Bayern Mnichov a Paříž Saint-Germain se mezi hráči vyměnili
01 Apr

FC Bayern Mnichov a Paříž Saint-Germain se mezi hráči vyměnili

Ovlivní absence Roberta Lewandowského výkon celého týmu? To je v současné době téma, které nejvíce znepokojuje fanoušky FC Bayern Mnichov. Robert Lewandowski se naposledy zranil, když hrál za národní tým, tentokrát se mu to samé stalo. Jaký plán úprav provede FC Bayern Mnichov, když se všechny soutěže v této sezóně blíží nejkritičtějšímu období? Mnoho diváků stále věří v sílu FC Bayern Mnichov, i když se k nim Robert Lewandowski nepřipojí, stále mohou zápas vyhrát.

Absence Roberta Lewandowského dala mladým hráčům větší prostor ke hře, v závislosti na jejich síle. Leroy Sané obléká Bayern Mnichov dres téměř rok a nevešel příliš dobrý výkon. Vzpomeňte si na Leroye Saného, ​​který oblékl Manchester City dres plný vitality, nyní mu zjevně chybí motivace pro jeho vášeň pro fotbal. Nyní je pro FC Bayern Mnichov velmi kritický okamžik. Může Leroy Sané využít příležitosti, aby znovu získal svou nejlepší formu.

V dalším kole Ligy mistrů je soupeřem FC Bayern Mnichov Paris Saint-Germain. Paris Saint-Germain oznámil, že Neymar bude hrát v příštím kole, ale hlavní útočník FC Bayern Mnichov Robert Lewandowski chyběl. Tyto dva týmy se změnily v síle a jejich hry přilákají více pozornosti fanoušků. Co FC Bayern Mnichov obejde bez Roberta Lewandowského a zvýší Paris Saint-Germain sílu Neymara lépe? Všechno neznámé naplnilo každého zvědavostí a Neymar se stal nejdůležitější postavou této hry.

Nejsledovanější produkty