0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
FC Bayern Mnichov zdědil neměnný fotbalový koncept
25 Jan

FC Bayern Mnichov zdědil neměnný fotbalový koncept

V bundesligové sezóně 2020-21 body FC Bayern Mnichov pomalu předčily vrchol ostatních týmů. Zranění hráči jako Joshua Kimmich se rychle vzpamatovali do nejlepší kondice a FC Bayern Mnichov vyhrál mnoho po sobě jdoucích zápasů. Schalke 04 se stalo posledním týmem Bundesligy v této sezoně. Příliš mnoho hlavních hráčů týmu bylo zraněno a nemohlo hrát, což způsobilo, že byli na dně.

FC Bayern Mnichov porazil Schalke 04 4: 0, dva góly vstřelili Robert Lewandowski a Thomas Müller. Výkon Roberta Lewandowského byl v této sezóně ještě lepší než v minulé sezóně. Stal se prvním hráčem, který zaznamenal 8 po sobě jdoucích zápasů venku v Bundeslize. Robert Lewandowski je velmi šťastný, že obléká Bayern Mnichov dres. V tomto týmu se naučí více fotbalové zábavy. Robert Lewandowski je šťastnější, že se s těmito spoluhráči setkává, oblékají stejný fotbalové dresy a tvrdě pracují na postupu za stejným cílem.

Mnoho lidí se obávalo, že Joshua Kimmich ovlivní jeho výkon po jeho posledním zranění. V této hře udělal Joshua Kimmich svým spoluhráčům tři příznivé asistence k dosažení efektivních cílů a svou silou zmírnil obavy publika. Hráči FC Bayern Mnichov vždy měli fotbalového ducha nepřiznávat porážku a nevzdávat se. Zdědili stejný originální fotbalový koncept mezi každou generací hráčů.

Nejsledovanější produkty