0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
FC Bayern Mnichov zůstává v této sezóně v top 8 Ligy mistrů
14 Apr

FC Bayern Mnichov zůstává v této sezóně v top 8 Ligy mistrů

Když diváci sledovali zpoceného Leroye Saného, ​​který opravdu nemohl nést odpovědnost za správné a špatné výsledky ve hře, hrál celou hru velmi tvrdě. Od chvíle, kdy si Leroy Sané oblékl Bayern Mnichov dres, nehrál příliš mnoho času. Protože v FC Bayern Mnichov je několik velmi dobrých křídel, byl Leroy Sané přidán spíše jako náhradní hráč.

Kvůli zvláštním okolnostem FC Bayern Mnichov byl tým Leroy Sané najednou znovu použit. V této hře byl stav Leroya Saného trochu nervózní, byl mezi týmem a skóroval mnohokrát v rozpacích. Po zápase se Leroy Sané smutně podíval na fotbalové dresy číslo 10. Bylo mu líto každého očekávání. Leroy Sané chtěl v této hře dát gól, ale promarnil mnoho příležitostí.

FC Bayern Mnichov takto opustil Ligu mistrů a diváci se cítili velmi smutní. S vyloučením FC Bayern Mnichov mají ostatní týmy větší procento výher. V příštích čtyřech týmech se jejich silné stránky příliš neliší. Toto kolo prohry Chelsea 0: 1 s Futebol Clube do Porto diváky překvapilo. Výkon obou stran ve hře byl příliš konzervativní a pozoruhodný.

Nejsledovanější produkty