0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Fanoušci nechtějí, aby Lionel Messi opustil Barcelona
27 Aug

Fanoušci nechtějí, aby Lionel Messi opustil Barcelona

Dnes mnoho fanoušků Barcelony nosí Messi dres a objevuje se na ulici. Doufají, že Lionel Messi může zůstat. Fanoušci jsou vždy na emoční straně a Lionela Messiho nelze vyměnit. Trenéři Barcelony a Ronalda Koemana se jasně rozhodli racionálně zacházet se ztrátou a držením týmu během reorganizace. Barcelona musí začít znovu a tým nemůže nechat tuto situaci táhnout.

V posledních několika letech nebyl rekord Barcelony tak dobrý jako jeden rok a mnoho lidí připisuje neúspěch regresi útočníků Lionela Messiho a Luise Suáreze. Pouze racionální diváci však vědí, že Barceloně chybí příznivější hráči a obránci ve středu pole. Bez rozmístění záložníků a obrany obránců nebudou útočníci schopni ukázat své dovednosti. Barcelonští manažeři však neviděli nedostatky týmu, ale pokračovali v náboru křídla Antoina Griezmanna.

Od loňského roku, kdy Manchester United podepsal ústního obránce Harryho Maguireho, rekord týmu výrazně vzrostl. Proč Barcelona nemůže podepsat dobrého záložníka? To je něco, co mnoho lidí nemůže přijít na to. Když sledovali fanoušky, jak pláčou, zatímco drží Barcelona dres č. 10, znají ve svých srdcích status Lionela Messiho. To, zda může Lionel Messi zůstat v Barceloně, závisí na vývoji věcí v posledních několika dnech.

Nejsledovanější produkty