0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Fanoušci publika jsou nejpřesnějšími prediktory
30 Nov

Fanoušci publika jsou nejpřesnějšími prediktory

Unai Emery nakonec odešel z Arsenalu, neschopný získat čest pro fotbalové dresy. V tomto článku o rozloučení můžete vidět úsilí Unai Emeryho a žádné lítosti, ale jeho omezená schopnost nemůže vést Arsenala do nové výšky. Jeho odchod nám nepřinesl moc překvapení. Zdá se, že všechny jsou očekávané věci. Stalo se to dnes.

Arsenal je skutečně pod vedením Unai Emery. Tým moc neudělal, ale rekord prudce klesl. Taktika Unai Emery se zaměřuje na obranu, ale ne útočná, ale fotbalový duch Arsenalu se odváží napadnout a bojovat až do konce. Takže Unai Emery nemůže přinést mentalitu hráčů Arsenalu vůbec. V očích Unai Emeryho je Arsenal dres symbolem cti, ale bohužel stále nechápe jeho skutečný význam.

Unai Emery opustil Arsenal. Staří hráči nic neřekli, jen několik nových hráčů vyjádřilo svou lásku k Unai Emery. Ve srovnání se starými hráči Arsenalu Unai Emery opravdu zranila jejich srdce. Kapitán týmu Pierre-Emerick Aubameyang mlčel při odchodu trenéra a naznačoval, jak neúspěšný Unai Emery trénoval Arsenala?

Nejsledovanější produkty