0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Frenkie de Jong chce zanechat dobré vzpomínky trenérovi Eriku ten Hagovi
06 Jun

Frenkie de Jong chce zanechat dobré vzpomínky trenérovi Eriku ten Hagovi

Barcelona si nakonec Frenkieho de Jonga nechce nechat, tým ho chce vyměnit. Po nástupu nového trenéra Manchesteru United Erika ten Haga do funkce bylo jeho prvním úkolem pomoci týmu získat nové hráče po odchodu Paula Pogby a Nemanji Matiće. Jako bývalý trenér Ajaxu Erik ten Hag stále velmi touží po podpisu mladých hráčů, které sám trénoval. Od té doby, co Frenkie de Jong oblékl Barcelona dres, nebyla jeho síla efektivně využita.

Vzhledem k tomu, že Frenkie de Jong má slabší výkon, Barcelona se ho snaží vyměnit. Ale tváří v tvář vysoké přestupové částce Frenkieho de Jonga se ostatní týmy zdráhají utratit spoustu peněz, aby riskovaly podepsání hráčů s nejistými faktory. Trenér Manchesteru United Erik ten Hag chce po ztrátě záložníka Paula Pogby získat Frenkieho de Jonga. Koneckonců to byl hráč, kterého trénoval Erik ten Hag, takže věřil v kvalitu Frenkieho de Jonga.

Frenkie de Jong se zdráhá být znovu součástí velkého plánu obnovy Manchesteru United po masivním přeskupování hráčů v Barceloně v loňském roce. Frenkie de Jong přesně ví, co ten Manchester United dres znamená, a bojí se, že zase všechny zklame, takže bude muset znovu vydržet ten obrovský tlak. Frenkie de Jong poděkoval trenérovi Eriku ten Hagovi za uznání, ale nyní je pro něj těžké vrátit se k sebevědomí, které měl před třemi lety.

Latest