0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Hráč Atlética de Madrid byl rozhodčím opět vyloučen
04 Nov

Hráč Atlética de Madrid byl rozhodčím opět vyloučen

Liverpool a Atlético de Madrid opět předvedly urputný zápas a obě strany dostaly v zápase více než tři žluté karty. Atlético de Madrid nakonec prohrálo s Liverpoolem, Felipeho nestabilní mentalita vedla k vyloučení červené karty. Atlético de Madrid ani tentokrát nedokázalo zvrátit vývoj utkání a zatímco vedení Liverpoolu o dvě branky, hráči týmu udělali sérii špatných chování.

Publikum mělo pocit, že Atlético de Madrid tu vůbec není od toho, aby tuto hru hrálo, přicházelo bojovat s nestabilní náladou. Nedlouho po začátku utkání provedli hráči Atlética de Madrid několik osobních útoků na Sadia Maného, ​​který byl nakonec ve 45 minutách hry vystřídán. Sadio Mané cítí, že pokud bude pokračovat ve hře, je pravděpodobné, že ho soupeři zraní, takže aby mohl i v dalším zápase oblékat Liverpool dres, musí předčasně odejít.

Fotbalový styl Atlética de Madrid zcela sleduje vývoj postavy Diega Simeoneho. Výsledek hry není až tak důležitý, ale neférové ​​jednání je třeba vrátit svým způsobem. Felipe a Antoine Griezmannovi jsou dobří spoluhráči a jsou moc rádi, že mohou znovu hrát v Atlético Madrid dres. S Antoinem Griezmannem bylo v posledním zápase skutečně zacházeno nespravedlivě, a tak se Felipe chtěl hned od začátku utkání domoci spravedlnosti pro své spoluhráče. Nestabilní mentalita hráčů Atlética de Madrid je předurčena k tomu, že tento zápas nezvládnou, ale diváci neviděli jejich zklamané výrazy. Na výhru v této soutěži možná od začátku hry ani nepomysleli.

Nejsledovanější produkty