0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Hráči vyplují na evropský pohár
03 Jun

Hráči vyplují na evropský pohár

Soutěže různých ligových klubů skončily a vynikající hráči znovu vyplují, aby se zúčastnili evropského poháru. Snem každého hráče je obléknout si fotbalové dresy národního týmu a bojovat o národní čest. Protože Manchester City a Chelsea hráli v této sezóně finále Ligy mistrů UEFA, stali se hráči těchto dvou týmů první volbou pro národní tým. Evropský pohár ještě nezačal a fotbalové dresy Dětské v různých zemích se začaly dobře prodávat. Děti se těší na zahájení hry.

V evropském poháru se účastní 16 hráčů Chelsea a 15 hráčů z Manchesteru City. FC Bayern Mnichov se umístil na třetím místě se 14 a většina týmu jsou hráči z Die deutsche Fußballnationalmannschaft. Pro evropský pohár v této sezóně bude Thomas Müller znovu soutěžit v dres Německo. Již více než dva roky se neúčastní soutěže národních týmů. Německý trenér Joachim Löw oznámil, že se Thomas Müller vrátí do národního týmu, ale Jérôme Boateng nebyl znovu pozván.

V této sezóně se Robert Lewandowski zranil v národním utkání a nemohl hrát Ligu mistrů. Konečná ztráta hry se stala jeho největší lítostí. Tentokrát si Robert Lewandowski pro účast v evropském poháru znovu oblékne dres Polsko. Fanoušci doufají, že si dokáže udržet zdravé tělo. Jaký účinek přinese návratu Thomase Müllera do národního týmu? Publikum se těší na zahájení evropského poháru.

Nejsledovanější produkty