0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Jadon Sancho konečně oblékl dres Manchesteru United
02 Jul

Jadon Sancho konečně oblékl dres Manchesteru United

Jadon Sancho si po dvou letech diskusí konečně oblékl Manchester United dres. Do týmu se připojil s pětiletým přestupovým poplatkem až 85 milionů eur. Jadon Sancho doufá, že si oblékne fotbalové dresy č. 7, ale Manchester United v současnosti obléká dres č. 7 na Edinsona Cavaniho. Edinson Cavani v minulé sezóně hodně přispěl Manchesteru United. Dal nejvíce gólů za tým. Dovede Manchester United Edinson Cavani sundat dres č. 7 pro Jadona Sancha? Mnoho fanoušků Manchesteru United nepodporuje změnu čísla fotbalove dresy klubů Edinsona Cavaniho.

Výkon Jadona Sancha v Borussii Dortmund není příliš dobrý, proto o něm Manchester United tolik touží. Když se ohlédneme za dva roky, co Erling Braut Håland oblékal Borussia Dortmund dres, výkon Jadona Sancha je stále běžnější. Manchester United se vzdal Erlinga Brauta Hålanda, což mu umožnilo rychle se připojit k Borussii Dortmund. Nyní Manchester United najal Jadona Sancha, aby se připojil. Hodnota Erlinga Brauta Hålanda byla ve srovnání s původní cenou zvýšena o polovinu. Tým si to nemůže dovolit.

Manchester United postoupil do příští Ligy mistrů UEFA v minulé sezóně druhým místem v Premier League. Aby bylo možné dosáhnout vynikajících výsledků v Lize mistrů, připojí se tým letos v létě k velkému počtu vynikajících hráčů. Jadon Sancho je teprve začátkem Manchesteru United, všichni se těší na další cílové publikum týmu.

Nejsledovanější produkty