0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Jak by měl Manchester United zařídit čas pro CRISTIANO RONALDO?
06 Jan

Jak by měl Manchester United zařídit čas pro CRISTIANO RONALDO?

Největším problémem se nyní stalo, jak by měl Manchester United využít CRISTIANO RONALDO. Mnoho spoluhráčů se rozhodlo protestovat, protože neměli dostatek příležitostí ke hře. Od té doby, co CRISTIANO RONALDO znovu oblékl Manchester United dres, stal se startérem téměř v každém zápase. A právě kvůli vysokofrekvenčnímu hernímu času CRISTIANO RONALDO nemá mnoho mladých útočníků v týmu šanci se zúčastnit. V této zimní podpisové akci mladí hráči Manchesteru United předložili myšlenku opustit tým, nejsou ochotni takhle sedět na lavičce a čekat na příležitost.

Předtím pod vedením Oleho Gunnara Solskjæra se CRISTIANO RONALDO stal také hlavním útočníkem. Edinson Cavani se dokonce stal vedlejší rolí desky CRISTIANA RONALDA. Už to není ten mocný útočník, který dával efektivní góly. Jadon Sancho je zpětný útočník z drahých posil Manchesteru United, ale bohužel nebyl favorizován Ole Gunnar Solskjær a nedostal příležitost se zúčastnit dříve. Od nástupu Ralfa Rangnicka dostal Jadon Sancho pouze šanci na start, ale bohužel nepředvedl nejlepší výkon.

Současní mladí útočníci Manchesteru United Anthony Martial a Marcus Rashford požádali o odchod z týmu. Nechtějí nosit fotbalové dresy a jen hrát na tréninkovém hřišti. Co mladí hráči potřebují, je sbírat zkušenosti ve skutečném boji. Bohužel, Manchester United jim nemůže dát šanci soutěžit. Ralf Rangnick stále taktizoval kolem CRISTIANA RONALDA a stále nezměnil zásadní problém Manchesteru United.

Nejsledovanější produkty