0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Jak dlouho může Cristiano Ronaldo jít v Juventusu?
11 Nov

Jak dlouho může Cristiano Ronaldo jít v Juventusu?

Inter není dostatečně silný na to, aby letos porazil Juventuse. Trochu zpátky do Interu, bude chvíli trvat, než růst. Konec konců, tým je tým 11 lidí. Juventus znovu porazil Inter 1-0. Toto je podruhé, co inter prohrálo s Juventem. Bylo prokázáno, že Juventus je také neustále silný. Tentokrát Juventus zvítězil díky Paulu Dybalovi, který opustil lavičku, který vstřelil vítězný gól pro tým.

Cristiano Ronaldo byl fanoušky Juventusu vřele přivítán, když si nasadil Juventus dres. Síla Cristiana Ronalda je ve světě zřejmá. Juventus má velké štěstí, že má Cristiano Ronaldo. Ale nedávno byl Cristiano Ronaldo vždy nahrazen trenérem a stalo se něco nepříjemného. V 55. minutě hry byl nahrazen Cristiano Ronaldo. Nerozuměl proč? Ale poslušnost uspořádání trenéra je zásadou, kterou hráči musí dodržovat. Cristiano Ronaldo, který byl nahrazen, se nevrátil na lavičku, ale vešel do šatny s fotbalové dresy. Při pohledu na záda všichni fanoušci vědí, že vytrvalost Cristiana Ronalda není trenérem pochopena.

Protože neúnavný odjezd Cristiana Ronalda je neúctivý k vedení Juventuse a jeho spoluhráčů, vnější svět se začal ptát, zda se Cristiano Ronaldo, který byl vždy disciplinovaný, změnil. Cristiano Ronaldo je vidět z zápasu, že je to velmi silný hráč, který nepřiznává porážku, takže jeho cílem je překonat jeho vlastní rekord. Juventus je tým vyhrávající tým, nikoli tým pro vývoj osobních údajů.

Nejsledovanější produkty