0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Jak se Erling Håland připojil k Manchester City
11 May

Jak se Erling Håland připojil k Manchester City

Za každým úspěšným hráčem, i když má velký talent, je velká dřina. Mezi mladými hráči jsou nejvýraznějšími reprezentanty Kylian Mbappé a Erling Håland, jejichž úspěchy však neodmyslitelně patří k sebedisciplinovanému přístupu k životu. Kylian Mbappé si zatím neoblékl Real Madrid dres a jeho místo pobytu zůstává záhadou. A Erling Håland oblékl Manchester City dres a oficiálně oznámil, že oficiálně přichází na zápas Premier League.

Mnoho lidí si myslí, že schopnosti běžných vysokých fotbalistů nejsou příliš vysoké a Erling Håland, vysoký 1,93 metru, se v této sezóně také mnohokrát zranil. Ve skutečnosti fanoušci Manchesteru City stále velmi doufají, že podepíší Harryho Kanea, aby se připojil, ale Tottenham Hotspur není ochoten hráče pustit. V této sezóně Harry Kane původně plánoval svléknout Tottenham Hotspur dres a odejít, ale nakonec se rozhodl zůstat v týmu pod obstrukcemi a požadavky týmu v mnoha ohledech.

Kolem Erlinga Hålanda je stále hodně nejistoty a není jasné, jestli bude pod Pepem Guardiolou fungovat dobře. Manchester City loni utratil za Jacka Grealishe 100 milionů liber a nedostal nic na oplátku, takže co Erling Håland dostane za to, že znovu utratil spoustu peněz? Po zkušenostech z posledních pěti let týmy La Ligy přestaly kupovat hráče za vysoké ceny, zatímco týmy Premier League stále věří, že vysoké ceny mohou koupit sílu, kterou potřebují.

Nejsledovanější produkty