0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Jak si FC Bayern Mnichov udrží hráče, se stalo hlavním problémem
21 Apr

Jak si FC Bayern Mnichov udrží hráče, se stalo hlavním problémem

Poté, co FC Bayern Mnichov prohrál Ligu mistrů, tým pokračoval v boji v Bundeslize. V 30. kole Bundesligy porazil FC Bayern Mnichov Bayer 04 Leverkusen 2: 0, následovaný Rasen Ballsport Leipzig e. V 1-2 prohra s Kolínem. Po tomto kole se rozdíl bodů mezi RasenBallsport Leipzig e. V a FC Bayern Mnichov bylo 10 bodů. V této sezóně RasenBallsport Leipzig e. V se stal největším konkurentem FC Bayern Mnichov a skóre obou týmů se příliš neliší.

V této hře dal další gól Joshua Kimmich. To byl první gól Joshuy Kimmicha od jeho návratu po zranění. Udělal dlouhý výstřel a zametl míč do brány. Perfektní gól Joshuy Kimmicha umožnil divákům znovu vidět obnovený fotbalové dresy číslo 6. Každý se těší na jeho lepší výkon. Tiché porozumění mezi hráči FC Bayern Mnichov bylo opravdu skvělé a první gól týmu byl perfektní. Když si brankář Bayeru 04 Leverkusen myslel, že brání bránu Thomase Müllera, nečekal, že do brány znovu zasáhne Maxim Choupo-Moting.

Po skončení této sezóny si několik vynikajících hráčů svlékne Bayern Mnichov dres a odejde. S týmem nedosáhli společné vůle. Hans-Dieter Flick doufá, že tým dokáže tyto hráče udržet, ale s mnoha věcmi nemůže nic dělat. S růstem síly FC Bayern Mnichov v posledních dvou letech byli hráči pozváni různými týmy a plat FC Bayern Mnichov se stal klíčovou otázkou.

Nejsledovanější produkty