0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Jaké změny přinese návrat Zlatana ibrahimovi ć za 10 let do AC Milán
10 Feb

Jaké změny přinese návrat Zlatana ibrahimovi ć za 10 let do AC Milán

O deset let později se AC Milán dres stále nevrátil ke své původní slávě. Zlatan ibrahimovi ć stále nedosáhl většího pokroku v AC Milán, když skupina hráčů dosáhla omlazení týmu. V 22. kole Serie A AC milan2-4 prohrál s Inter Milánem. Když AC Milan vyhrál dva góly v první polovině, Inter Milan jej ve druhé polovině neočekávaně předběhl. Pýcha Zlatana ibrahimovi ć utrpěla v první polovině velkou ránu a naštvaně vytí na stadionu.

Přestože Zlatan ibrahimovi ć je tak vynikající, může překonat dva góly tváří v tvář obranným vrstvám Inter Milána. Jakmile však Inter Milán silně zaútočil, AC Milan nemohl blokovat soupeřovu branku. Samotná schopnost Zlatan ibrahimovi ć nemůže odolat síle celého týmu Inter Milán, takže AC Milan stále prohrál ve vedení.

Po zápase Zlatan ibrahimovi ć vyšel ze hřiště smutný. Skóroval v Lize mistrů v šesti evropských klubech, ale jeho schopnost je pro tým příliš malá. Přestože má na sobě mnoho různých fotbalové dresy a má spoustu zkušeností a schopností, jak ztratil tuto hru? Zlatan ibrahimovi ć přemýšlí o problémech a publikum doufá, že může ovlivnit změny všech hráčů AC Milán.

Nejsledovanější produkty