0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
James Rodríguez se připojil k Evertonu, aby získal sebevědomý úsměv
08 Sep

James Rodríguez se připojil k Evertonu, aby získal sebevědomý úsměv

Nakonec se JAMES RODRÍGUEZ rozhodl opustit Real Madrid. Chtěl také hrát na hřišti. JAMES RODRÍGUEZ oblékl Real Madrid dres s velkými očekáváními, ale bohužel nedostal dobrý vývojový prostor. Je opravdu důležité, aby se hráči setkali, ocenili a pochopili svého trenéra. James RODRÍGUEZ se vrátil do týmu trénovaného Carlem Ancelottim.

JAMES RODRÍGUEZ oficiálně oznámil, že se připojil k Evertonu. Je velmi šťastný, že nosí fotbalové dresy číslo 19. Fanoušci sledovali, jak James Rodríguez v Everton dres znovu získal sebevědomý úsměv, a on zahájí novou životní cestu. James RODRÍGUEZ se stal stabilnějším a zralejším poté, co byl v posledních letech znovu použit, zapůjčen a opuštěn Realem Madrid. JAMES RODRÍGUEZ ví, co chce, a proto by to raději prodal za nízkou cenu, než aby čekal na nemožnou příležitost na lavičce.

Real Madrid zrušil Jamese RODRÍGUEZA a týmu nyní zbývá Gareth Bale. Gareth Bale byl také prodáván za nízkou cenu Realem Madrid, ale bohužel nenašel vhodný další domov. Real Madrid také letos vyčistil všechny nedostupné hráče a tým chce znovu nastolit novou dynastii. Rozvoj fotbalových klubů v La Lize v posledních letech zaostává a je třeba znovu nastolit Real Madrid.

Nejsledovanější produkty