0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Je škoda, že Sergio Agüero přestoupil do FC Barcelona
16 Dec

Je škoda, že Sergio Agüero přestoupil do FC Barcelona

Lionel Messi se letos v létě v slzách loučil s konferencí FC Barcelona a v zimě se zde s fotbalovou kariérou loučil i Sergio Agüero. Sergio Agüero oblékal Barcelona dres za Lionela Messiho, ale bohužel se jim nepodařilo odehrát zápas, který patřil stejnému klubu. Sergio Agüero, který tento výsledek zná již dávno, mohl také oznámit svůj odchod do důchodu v Manchester City dres, aby s ním tým mohl uspořádat velkolepou rozlučku.

Dva vynikající argentinští hráči odešli se smutnou náladou FC Barcelona a tým oficiálně ukončil etapu bez argentinských hráčů. Na tiskové konferenci o odchodu Sergia Agüera do důchodu se zúčastnili trenér Manchesteru City Pep Guardiola a generální ředitel Aitor Begiristain Múgica a upřímně si přejí, aby tento skvělý fotbalista našel ve svém budoucím životě více zábavy. Sergio Agüero hrál ve své kariéře za tři týmy. Atlético Madrid, Manchester City a FC Barcelona vyslaly důležité postavy, aby se zúčastnily jeho rozlučkového ceremoniálu.

Sergio Agüero na tiskové konferenci ronil smutné slzy. Nečekal, že ve svých 33 letech půjde do důchodu. Publikum bylo smutné, když vidělo poslední zápas Sergia Agüera, během hry náhle upadl. Lionela Messiho velmi mrzí, že letos neodehrál dobrý zápas se Sergiem Agüerem a na mistrovství světa 2022 se jim opět nepodařilo spolupracovat.

Nejsledovanější produkty