0
dss 0
0 0Kč
Váš nákupní košík je prázdný!
Jos é Mourinho opravdu zkoušel to nejlepší pro Tottenham Hotspur
14 May

Jos é Mourinho opravdu zkoušel to nejlepší pro Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur šel po kroku kompenzace hráče v roce 2019 krok za krokem. Trenér Tottenham Hotspur se změnil na Jos é Mourinho, ale mnoho hráčů se stále rozhodlo sundat Tottenham Hotspur dres a odejít. Je těžké, aby trenér otevřel novou situaci s odchodem vynikajících hráčů, ale Tottenham Hotspur nemá žádné zvláštní prostředky pro trenéra, aby mohl najmout nové hráče.

Jos é Mourinho je vynalézavý trenér, který minulý rok trénoval hráče mnoha způsoby. Na původním základě hráčů zahájit silný trénink, aby hráči ukázali úžasnější schopnosti. Nedávno Jos é Mourinho požádal tým, aby koupil obránce, ale jeho žádost nesplnila. S ohledem na situaci v týmu se vlastně rozhodl nechat mládežnický tým, osmnáctiletý Dennis cirkin, nasadit si fotbalové dresy na přípravu na boj.

Jos é Mourinho se Tottenham Hotspur opravdu pokusil o to nejlepší. Dokázal zachránit tým před opakovanými obtížemi. Je těžké přivést takovýto tým, ale Jos é Mourinho nemá na výběr. Možná čím obtížnější je situace, tím lepší bude tým. Jos é Mourinho se snažil znovu získat oporu v Premier League.

Nejsledovanější produkty