0
dss 0
0 0,00€
Váš nákupní košík je prázdný!
Jürgen Klopp nemá rád útočníky nad 30 let
23 Jun

Jürgen Klopp nemá rád útočníky nad 30 let

Poté, co Liverpool letos v létě podepsal Darwina Núñeze, tým nejen vyměnil Sadia Maného a Takumiho Minamina, ale také nedokončil prodloužení o Mohameda Salaha. Slavní tři útočníci Liverpoolu už nejsou hlavním cílem přípravy, tým se možná rozhodl je opustit. Sadio Mané debutoval v Allianz Areně v Bayern Mnichov dres, Roberto Firmino se v minulé sezóně postupně stahoval ze startovní role. Přestože je síla Mohameda Salaha relativně stabilní, tým stále plně nevěří v jeho schopnosti a plánuje počkat do příštího roku, aby to zvážil.

Jürgen Klopp od minulé sezony střídá hráče na postu útočníka, okrádá Roberta Firmina a dává šanci mladému Diogu Jotovi. Jürgen Klopp letos v létě podepsal útočníky Luise Díaze a Darwina Núñeze. Pokud tito dva hráči povedou v nové sezóně dobré výkony, pak Mohamed Salah pravděpodobně svlékne Liverpool dres s číslem 11 a odejde.

Jürgen Klopp vždy věří v kvalitu mladých hráčů, nemá moc rád hráče nad 30 let. Jürgen Klopp kdysi řekl: Jakmile je útočníkovi přes 30 let, jeho fyzickou zdatnost ovlivní věk. Zatímco někteří hráči nebyli ovlivněni, to byla menšina sebedisciplinovaných talentů. Není divu, že Sadio Mané odchází z Liverpoolu, protože až příliš dobře zná myšlení trenéra Jürgena Kloppa, což není místo pro jeho případnou kariéru.

Nejsledovanější produkty